← Home

BetoWarden of Patch 2.22Two Ages of the World

📍 Uzbekistan🎬 Telegram: @lord_bfme
@lord_bfme Telegram
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 786 360 / 130 000 XP
43 640 XP do úrovně 8
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1097
ELO
#4
23W 6L · 79%
BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
1025
ELO
#30
3W 0L · 100%
BFME1Patch 1.06 · 1 versus 1
1000
ELO
#200
1W 0L · 100%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#27
#90
Sezóna 2
1 072 b.
51V / 29P
2026-11-01
#27
Sezóna 1
1 147 b.
72V / 31P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#76
#76
Sezóna 2
1 062 b.
15V / 8P
2026-11-01
#110
Sezóna 1
1 037 b.
13V / 10P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#9
#9
Sezóna 2
1 283 b.
280V / 142P
2026-11-01
#50
Sezóna 1
1 085 b.
25V / 10P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#92
#127
Sezóna 2
1 008 b.
4V / 3P
2026-11-01
#92
Sezóna 1
1 009 b.
1V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#270
#270
Sezóna 2
995 b.
1V / 5P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
PASTOR
7W 0L, 100% over 7 games
CHMAAN
149W 66L
69%
chaman11
148W 63L
70%
Played with
Record in each line-up.
Beto & chaman11 & CHMAAN
104W 49L
68%
Beto & CHMAAN & Ideal army
10W 1L
91%
Played against
Record against each line-up faced.
Aragorn. & KingZiggy & Lord Ziggy
0W 4L
0%
Aragorn. & Spoker & ulugbek1172
3W 0L
100%
64 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 1,000 games in the Patch 2.22 arena.
Warden of Patch 2.22
only 160 players
Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 1,000 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 25 Aug 2026 Lord of the Mark · 31 Oct 2026
Lord of the Mark
Level 3 of 4
1.2% of players
Win 20 games in a row. The Beacons Are Lit · 7 Aug 2026 Flame of Anor · 28 Oct 2026
Flame of Anor
Level 2 of 3
1.7% of players
Win 500 games. Sword of the West · 7 Aug 2026 Bane of the Enemy · 7 Oct 2026
Bane of the Enemy
Level 2 of 3
1.3% of players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1The Shire NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1095
  • Průměr týmu: 1085 proti 947.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 1097
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:45·2026-11-05 11:54 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1090
  • Průměr týmu: 1080 proti 994.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1095
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:06·2026-11-05 11:29 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1086
  • Průměr týmu: 1076 proti 975.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1090
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:47·2026-11-05 11:12 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1080
  • Průměr týmu: 1070 proti 1006.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1086
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:39·2026-11-05 10:54 UTC
WBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1074
  • Průměr týmu: 1064 proti 1007.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1080
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:58·2026-11-05 10:41 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1067
  • Průměr týmu: 1057 proti 1012.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1074
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:51·2026-11-05 10:07 UTC
WBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1059
  • Průměr týmu: 1049 proti 1020.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1067
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:05·2026-11-05 09:45 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1067
  • Průměr týmu: 1011 proti 1029.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1059
Rohan·3 versus 3 NM·00:22:08·2026-11-04 17:37 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1059
  • Průměr týmu: 1013 proti 1001.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1067
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:18·2026-11-04 15:55 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1052
  • Průměr týmu: 1020 proti 978.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1059
Gondor·3 versus 3 NM·00:12:22·2026-11-04 15:33 UTC