← Home

DarkTerror

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1820 / 2 000 XP
1 180 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Men
RotWKHLAVNÍ
Mordor
RotWK
Dwarves
RotWK
Angmar
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
992
ELO
#468
3W 4L · 43%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
989
ELO
#974
1W 3L · 25%

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
4W 0L, 100% over 4 games
Ulugbek1989
0W 13L
0%
Aragornn
2W 3L
40%
Played with
Record in each line-up.
Arnor & DarkTerror & f0rnost
2W 0L
100%
DarkTerror & noob777
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
JAN97Sy & RedBracket
1W 0L
100%
Beetle & Pedroo955
1W 0L
100%
67 more, for supporters
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

This is a supporter perk
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Pelargir 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 1003 proti 1015.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 982
Isengard·2 versus 2·00:15:23·2026-09-15 15:29 UTC
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 981
  • Průměr týmu: 973 proti 975.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·2 versus 2·00:18:29·2026-09-15 14:45 UTC
LBFME1Dead Marshes II NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·4 versus 4 NM·00:16:05·2026-09-15 12:56 UTC
WBFME1EastfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 973
  • Průměr týmu: 1000 proti 973.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 981
Isengard·2 versus 2·00:07:25·2026-09-15 12:44 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Hodnocení soupeře: 919.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·1 versus 1·00:08:09·2026-09-15 10:53 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 914
  • Průměr týmu: 945 proti 943.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:40·2026-09-14 17:32 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 904
  • Průměr týmu: 974 proti 1007.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 914
Isengard·3 versus 3 NM·00:19:37·2026-09-14 17:08 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 895
  • Průměr týmu: 975 proti 995.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 904
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:19·2026-09-14 16:55 UTC
LBFME1The Shire NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 896
  • Průměr týmu: 906 proti 1166.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 895
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:41·2026-09-13 18:11 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 898
  • Průměr týmu: 927 proti 1053.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 896
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:50·2026-09-13 17:39 UTC