← Home

Jimbini

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 680 / 2 000 XP
320 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#244
#244
Sezóna 2
1 008 b.
4V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#440
#440
Sezóna 2
968 b.
1V / 6P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Marboro
2W 1L, 67% over 3 games
N3viA
7W 11L
39%
Morgulrat
6W 9L
40%
Played with
Record in each line-up.
H3xl1on & Jimbini & Morgulrat & N3viA
1W 6L
14%
Jimbini & Morgulrat & N3viA
4W 2L
67%
Played against
Record against each line-up faced.
123123a & alyosh & Aranruth
1W 0L
100%
Aranruth & BardArcher & sherxan
1W 0L
100%
29 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1018
  • Průměr týmu: 1028 proti 988.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1008
Gondor·3 versus 3 NM·00:16:21·2026-08-29 20:40 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1012
  • Průměr týmu: 1022 proti 967.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1018
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:57·2026-08-29 20:22 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1006
  • Průměr týmu: 1016 proti 960.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:53·2026-08-29 20:03 UTC
LBFME1Lamedon II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 975
  • Průměr týmu: 975 proti 1018.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 968
Isengard·4 versus 4 NM·00:31:11·2026-08-29 18:27 UTC
WBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 965
  • Průměr týmu: 965 proti 1039.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 975
Isengard·4 versus 4 NM·00:09:24·2026-08-29 18:15 UTC
LBFME1Enedwaith II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 971
  • Průměr týmu: 971 proti 1023.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 965
Isengard·4 versus 4 NM·00:13:07·2026-08-29 17:58 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Průměr týmu: 978 proti 1017.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 971
Gondor·4 versus 4 NM·00:21:24·2026-08-29 17:33 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Průměr týmu: 985 proti 1016.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 978
Gondor·4 versus 4 NM·00:18:09·2026-08-29 17:12 UTC
LBFME1Dead Marshes II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 992 proti 1022.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 985
Gondor·4 versus 4 NM·00:12:53·2026-08-29 16:57 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1023.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Gondor·4 versus 4 NM·00:11:16·2026-08-29 16:43 UTC