← Home

Jimbini

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 11.680 / 2.000 XP
Nog 320 XP tot niveau 2
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1HOOFD
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#244
#244
Seizoen 2
1.008 ptn
4W / 3V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#440
#440
Seizoen 2
968 ptn
1W / 6V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Marboro
2W 1L, 67% over 3 games
N3viA
7W 11L
39%
Morgulrat
6W 9L
40%
Played with
Record in each line-up.
H3xl1on & Jimbini & Morgulrat & N3viA
1W 6L
14%
Jimbini & Morgulrat & N3viA
4W 2L
67%
Played against
Record against each line-up faced.
123123a & alyosh & Aranruth
1W 0L
100%
Aranruth & BardArcher & sherxan
1W 0L
100%
nog 29, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1018
  • Teamgemiddelde: 1028 tegen 988.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Verlies: -10.
  • Rating achteraf: 1008
Gondor·3 versus 3 NM·00:16:21·2026-08-29 20:40 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1012
  • Teamgemiddelde: 1022 tegen 967.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +6.
  • Rating achteraf: 1018
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:57·2026-08-29 20:22 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1006
  • Teamgemiddelde: 1016 tegen 960.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +6.
  • Rating achteraf: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:53·2026-08-29 20:03 UTC
LBFME1Lamedon II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 975
  • Teamgemiddelde: 975 tegen 1018.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 968
Isengard·4 versus 4 NM·00:31:11·2026-08-29 18:27 UTC
WBFME1Lebennin II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 965
  • Teamgemiddelde: 965 tegen 1039.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 975
Isengard·4 versus 4 NM·00:09:24·2026-08-29 18:15 UTC
LBFME1Enedwaith II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 971
  • Teamgemiddelde: 971 tegen 1023.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -6.
  • Rating achteraf: 965
Isengard·4 versus 4 NM·00:13:07·2026-08-29 17:58 UTC
LBFME1Lebennin II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 978
  • Teamgemiddelde: 978 tegen 1017.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 971
Gondor·4 versus 4 NM·00:21:24·2026-08-29 17:33 UTC
LBFME1Lebennin II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 985
  • Teamgemiddelde: 985 tegen 1016.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 978
Gondor·4 versus 4 NM·00:18:09·2026-08-29 17:12 UTC
LBFME1Dead Marshes II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 992
  • Teamgemiddelde: 992 tegen 1022.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 985
Gondor·4 versus 4 NM·00:12:53·2026-08-29 16:57 UTC
LBFME1Lebennin II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 1000 tegen 1023.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 992
Gondor·4 versus 4 NM·00:11:16·2026-08-29 16:43 UTC