← Home

Morgulrat

📍 Unknown
Porównaj statystyki

POZIOM

Poziom 525 120 / 40 000 XP
14 880 XP do poziomu 6
POZIOMY FRAKCJI
Isengard
BFME1GŁÓWNA
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

OSTATNIE 5 SEZONÓW

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NAJLEPSZY
#245
#245
Sezon 2
1 008 pkt
4W / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NAJLEPSZY
#442
#442
Sezon 2
968 pkt
1W / 6P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
N3viA
31W 13L, 70% over 44 games
N3viA
31W 13L
70%
Jimbini
6W 9L
40%
Played with
Record in each line-up.
Morgulrat & N3viA
19W 2L
90%
H3xl1on & Jimbini & Morgulrat & N3viA
1W 6L
14%
Played against
Record against each line-up faced.
GERCULES & LITTO
3W 1L
75%
Furi_ & hetzer99
3W 0L
100%
63 więcej, dla wspierających
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

With and against

To bonus wspierającego
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

Achievements

Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 1018
  • Średnia drużyny: 1028 przeciw 988.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Przegrana: -10.
  • Ranking po: 1008
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:21·2026-08-29 20:40 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 1012
  • Średnia drużyny: 1022 przeciw 967.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Wygrana: +6.
  • Ranking po: 1018
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:57·2026-08-29 20:22 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 1006
  • Średnia drużyny: 1016 przeciw 960.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Wygrana: +6.
  • Ranking po: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:53·2026-08-29 20:03 UTC
LBFME1Lamedon II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 975
  • Średnia drużyny: 975 przeciw 1018.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 968
Rohan·4 versus 4 NM·00:31:11·2026-08-29 18:27 UTC
WBFME1Lebennin II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 965
  • Średnia drużyny: 965 przeciw 1039.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Wygrana: +10.
  • Ranking po: 975
Gondor·4 versus 4 NM·00:09:24·2026-08-29 18:15 UTC
LBFME1Enedwaith II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 971
  • Średnia drużyny: 971 przeciw 1023.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -6.
  • Ranking po: 965
Rohan·4 versus 4 NM·00:13:07·2026-08-29 17:58 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 978
  • Średnia drużyny: 978 przeciw 1017.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 971
Isengard·4 versus 4 NM·00:21:24·2026-08-29 17:33 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 985
  • Średnia drużyny: 985 przeciw 1016.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 978
Gondor·4 versus 4 NM·00:18:09·2026-08-29 17:12 UTC
LBFME1Dead Marshes II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 992
  • Średnia drużyny: 992 przeciw 1022.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 985
Gondor·4 versus 4 NM·00:12:53·2026-08-29 16:57 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 1000
  • Średnia drużyny: 1000 przeciw 1023.
  • Wyrównany mecz.
  • Przegrana: -8.
  • Ranking po: 992
Isengard·4 versus 4 NM·00:11:16·2026-08-29 16:43 UTC