← Home

NacBay

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1960 / 2 000 XP
1 040 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#942
#942
Sezóna 2
980 b.
2V / 5P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#455
#455
Sezóna 2
993 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#127
#127
Sezóna 2
1 029 b.
4V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Pablo.420
2W 0L, 100% over 2 games
Pablo.420
2W 0L
100%
CobraKai
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
CobraKai & NacBay & Pablo.420
2W 0L
100%
Aranruth & mashhurbek & NacBay
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
makyyy & Petrolik & TumiCZ
2W 1L
67%
noob777 & SET777 & Super-SubMax
1W 0L
100%
12 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Hodnocení soupeře: 1093.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 980
Isengard·1 versus 1·00:08:10·2026-09-12 06:59 UTC
LBFME1Gap of Rohan IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1046.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·2 versus 2·00:18:05·2026-09-10 18:23 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1021
  • Průměr týmu: 1024 proti 1006.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1029
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:10·2026-09-09 21:13 UTC
WBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1012
  • Průměr týmu: 1015 proti 1015.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1021
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:13·2026-09-09 20:57 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 941 proti 1010.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:42·2026-09-09 20:44 UTC
WBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 949 proti 987.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1017
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:21·2026-09-09 17:49 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Hodnocení soupeře: 981.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·1 versus 1·00:09:35·2026-09-06 17:19 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1018.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Isengard·1 versus 1·00:02:19·2026-09-06 14:26 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1129 proti 1083.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1007
Isengard·3 versus 3 NM·00:23:22·2026-09-06 13:49 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1000
Isengard·1 versus 1·00:13:19·2026-09-06 10:35 UTC