← Home

NacBay

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 1960 / 2.000 XP
Nog 1.040 XP tot niveau 2
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#942
#942
Seizoen 2
980 ptn
2W / 5V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#455
#455
Seizoen 2
993 ptn
0W / 1V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#127
#127
Seizoen 2
1.029 ptn
4W / 1V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Pablo.420
2W 0L, 100% over 2 games
Pablo.420
2W 0L
100%
CobraKai
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
CobraKai & NacBay & Pablo.420
2W 0L
100%
Aranruth & mashhurbek & NacBay
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
makyyy & Petrolik & TumiCZ
2W 1L
67%
noob777 & SET777 & Super-SubMax
1W 0L
100%
nog 12, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 983
  • Rating van de tegenstander: 1093.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -3.
  • Rating achteraf: 980
Isengard·1 versus 1·00:08:10·2026-09-12 06:59 UTC
LBFME1Gap of Rohan IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 1000 tegen 1046.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 993
Isengard·2 versus 2·00:18:05·2026-09-10 18:23 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1021
  • Teamgemiddelde: 1024 tegen 1006.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +8.
  • Rating achteraf: 1029
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:10·2026-09-09 21:13 UTC
WBFME1Near Harad NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1012
  • Teamgemiddelde: 1015 tegen 1015.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 1021
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:13·2026-09-09 20:57 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1017
  • Teamgemiddelde: 941 tegen 1010.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -5.
  • Rating achteraf: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:42·2026-09-09 20:44 UTC
WBFME1Lossarnach NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1007
  • Teamgemiddelde: 949 tegen 987.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 1017
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:21·2026-09-09 17:49 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 992
  • Rating van de tegenstander: 981.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 983
Isengard·1 versus 1·00:09:35·2026-09-06 17:19 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Rating van de tegenstander: 1018.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 992
Isengard·1 versus 1·00:02:19·2026-09-06 14:26 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 1129 tegen 1083.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1007
Isengard·3 versus 3 NM·00:23:22·2026-09-06 13:49 UTC
WBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 991
  • Rating van de tegenstander: 1000.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 1000
Isengard·1 versus 1·00:13:19·2026-09-06 10:35 UTC