← Home

SilverH

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 418 810 / 20 000 XP
1 190 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1
Isengard
RotWK
Men
RotWK
Zobrazit vše (7)
Mordor
RotWK

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#850
#850
Sezóna 2
984 b.
3V / 6P
2026-11-01
#866
Sezóna 1
976 b.
25V / 43P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#295
#295
Sezóna 2
1 002 b.
1V / 1P
2026-11-01
#800
Sezóna 1
946 b.
11V / 19P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#478
#746
Sezóna 2
978 b.
1V / 4P
2026-11-01
#478
Sezóna 1
989 b.
2V / 5P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#160
#160
Sezóna 1
995 b.
0V / 2P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
dominator
3W 0L, 100% over 3 games
Yanis
2W 2L
50%
DIYOR_8282
1W 3L
25%
Played with
Record in each line-up.
dominator & SilverH
3W 0L
100%
SilverH & Yanis
2W 1L
67%
Played against
Record against each line-up faced.
Glaurungg & Ugluk
0W 4L
0%
Didar & dominator
1W 1L
50%
72 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Průměr týmu: 1010 proti 1037.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1002
Mordor·2 versus 2·00:16:01·2026-10-05 10:48 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 1033.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 984
Mordor·1 versus 1·00:09:05·2026-10-02 06:39 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Hodnocení soupeře: 1171.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 991
Mordor·1 versus 1·00:12:12·2026-10-02 06:25 UTC
WBFME1NurnJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 968
  • Průměr týmu: 957 proti 1000.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 978
Gondor·3 versus 3·00:19:30·2026-09-29 13:35 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Průměr týmu: 1060 proti 1049.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 968
Gondor·3 versus 3 NM·00:14:18·2026-09-29 12:40 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 981
  • Průměr týmu: 957 proti 1049.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 977
Isengard·3 versus 3 NM·00:11:24·2026-09-17 11:18 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Hodnocení soupeře: 973.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 992
Gondor·1 versus 1·00:23:51·2026-09-15 09:29 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Hodnocení soupeře: 965.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 983
Rohan·1 versus 1·00:25:24·2026-09-14 07:02 UTC
WBFME1Fords of Bruinen IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Hodnocení soupeře: 974.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·1 versus 1·00:01:03·2026-09-14 06:59 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 985 proti 1052.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1010
Gondor·2 versus 2·00:17:01·2026-09-10 13:37 UTC