← Home

asDASFASDFASDF

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 360 / 2 000 XP
640 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#160
#160
Sezóna 2
1 031 b.
4V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#703
#703
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#624
#624
Sezóna 2
988 b.
2V / 7P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#151
#151
Sezóna 2
1 001 b.
1V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
LegioCZ
1W 0L, 100% over 1 games
sefw
0W 3L
0%
ARAGORN01
0W 3L
0%
Played with
Record in each line-up.
asDASFASDFASDF & Gx0ST & LegioCZ
1W 0L
100%
Aranruth & Arri & asDASFASDFASDF
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Checkmate1 & Dr.Thrax & khatib
0W 2L
0%
larkvoid & OGHutch & Puppet_Master99
1W 0L
100%
41 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 988 proti 1013.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 982
Isengard·2 versus 2·00:16:35·2026-10-27 23:35 UTC
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1050 proti 977.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·2 versus 2·00:30:31·2026-10-27 22:58 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 1006 proti 1134.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 988
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:16·2026-10-27 22:36 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 1024 proti 1131.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:57·2026-10-27 22:16 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Průměr týmu: 1028 proti 1177.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·3 versus 3 NM·00:05:45·2026-10-27 21:59 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 981 proti 1028.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 994
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:42·2026-10-26 21:08 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 977 proti 1001.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1001
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:15·2026-10-26 20:44 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 877 proti 1068.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 1006
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:14·2026-10-26 18:26 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 941 proti 1081.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 998
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:21·2026-10-25 20:20 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 987 proti 1076.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 1001
Rohan·4 versus 4 NM·00:05:10·2026-10-25 19:57 UTC