← Home

chaman11

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 520.640 / 40.000 XP
Nog 19.360 XP tot niveau 6
FACTIENIVEAUS
Rohan
BFME1HOOFD
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1090
ELO
#8
21W 5L · 81%
BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
1008
ELO
#60
1W 0L · 100%

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#1129
#1129
Seizoen 2
943 ptn
10W / 22V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#326
#326
Seizoen 2
999 ptn
1W / 1V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#73
#73
Seizoen 2
1.065 ptn
124W / 59V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#69
#69
Seizoen 2
1.016 ptn
3W / 1V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Didar
8W 0L, 100% over 8 games
Beto
148W 63L
70%
CHMAAN
107W 50L
68%
Played with
Record in each line-up.
Beto & chaman11 & CHMAAN
104W 49L
68%
Beto & chaman11 & Didar
8W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Aragorn. & KingZiggy & Lord Ziggy
0W 4L
0%
Aragorn. & Spoker & ulugbek1172
3W 0L
100%
nog 57, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Win 20 games in a row. The Beacons Are Lit · 27 Oct 2026 Flame of Anor · 28 Oct 2026
Flame of Anor
Level 2 of 3
1.7% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1The Shire NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1088
  • Teamgemiddelde: 1085 tegen 947.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +2.
  • Rating achteraf: 1090
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:45·2026-11-05 11:54 UTC
WBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1083
  • Teamgemiddelde: 1080 tegen 994.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +5.
  • Rating achteraf: 1088
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:06·2026-11-05 11:29 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1079
  • Teamgemiddelde: 1076 tegen 975.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +4.
  • Rating achteraf: 1083
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:47·2026-11-05 11:12 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1073
  • Teamgemiddelde: 1070 tegen 1006.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +6.
  • Rating achteraf: 1079
Rohan·3 versus 3 NM·00:13:39·2026-11-05 10:54 UTC
WBFME1Lossarnach NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1067
  • Teamgemiddelde: 1064 tegen 1007.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +6.
  • Rating achteraf: 1073
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:58·2026-11-05 10:41 UTC
WBFME1Gorgoroth NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1060
  • Teamgemiddelde: 1057 tegen 1012.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1067
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:51·2026-11-05 10:07 UTC
WBFME1Dead Marshes NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1052
  • Teamgemiddelde: 1049 tegen 1020.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +8.
  • Rating achteraf: 1060
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:05·2026-11-05 09:45 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1044
  • Teamgemiddelde: 1042 tegen 1030.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +8.
  • Rating achteraf: 1052
Rohan·3 versus 3 NM·00:08:32·2026-11-03 16:02 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1047
  • Teamgemiddelde: 1045 tegen 1008.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1054
Rohan·3 versus 3 NM·00:23:57·2026-11-03 14:48 UTC
WBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1040
  • Teamgemiddelde: 1026 tegen 993.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1047
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:23·2026-11-03 14:20 UTC