← Home

Odrian

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 35 700 / 10 000 XP
4 300 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1111
#1111
Sezóna 2
951 b.
3V / 9P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#942
#942
Sezóna 2
890 b.
5V / 24P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#925
#925
Sezóna 2
926 b.
14V / 27P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
2W 0L, 100% over 2 games
Aranruth
1W 4L
20%
Arnor
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Arnor & f0rnost & Odrian
3W 1L
75%
fakamaka & Odrian & radju9698
2W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
ElDictador & Escu & Laetus77
2W 0L
100%
Arnor & f0rnost & radju9698
0W 2L
0%
63 more, for supporters
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

This is a supporter perk
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.7% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Udun IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 896
  • Průměr týmu: 938 proti 1001.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 890
Isengard·2 versus 2·00:17:06·2026-10-11 08:09 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 928
  • Průměr týmu: 1006 proti 1137.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 926
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:39·2026-10-10 20:07 UTC
LBFME1Far Harad 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 901
  • Průměr týmu: 957 proti 1032.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 896
Isengard·2 versus 2·00:05:39·2026-10-10 19:56 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 918
  • Průměr týmu: 976 proti 1020.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 928
Isengard·3 versus 3 NM·00:38:48·2026-10-10 17:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 923
  • Průměr týmu: 905 proti 987.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 918
Isengard·3 versus 3 NM·00:30:30·2026-10-09 12:47 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 930
  • Průměr týmu: 1025 proti 1068.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:49·2026-10-09 10:50 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 940
  • Průměr týmu: 1048 proti 1009.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 930
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:06·2026-10-09 10:24 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 904
  • Průměr týmu: 945 proti 1052.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 901
Isengard·2 versus 2·00:07:46·2026-10-09 10:10 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 948
  • Průměr týmu: 977 proti 997.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 940
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:50·2026-10-08 15:54 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 947
  • Průměr týmu: 1192 proti 1013.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 948
Isengard·3 versus 3 NM·00:11:27·2026-10-08 15:27 UTC