← Home

Odrian

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 35.700 / 10.000 XP
Nog 4.300 XP tot niveau 4
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1HOOFD
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#1111
#1111
Seizoen 2
951 ptn
3W / 9V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#942
#942
Seizoen 2
890 ptn
5W / 24V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#925
#925
Seizoen 2
926 ptn
14W / 27V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
2W 0L, 100% over 2 games
Aranruth
1W 4L
20%
Arnor
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Arnor & f0rnost & Odrian
3W 1L
75%
fakamaka & Odrian & radju9698
2W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
ElDictador & Escu & Laetus77
2W 0L
100%
Arnor & f0rnost & radju9698
0W 2L
0%
nog 63, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Udun IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 896
  • Teamgemiddelde: 938 tegen 1001.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -6.
  • Rating achteraf: 890
Isengard·2 versus 2·00:17:06·2026-10-11 08:09 UTC
LBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 928
  • Teamgemiddelde: 1006 tegen 1137.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 926
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:39·2026-10-10 20:07 UTC
LBFME1Far Harad 2.22Zo is het berekend
  • Rating vooraf: 901
  • Teamgemiddelde: 957 tegen 1032.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -5.
  • Rating achteraf: 896
Isengard·2 versus 2·00:05:39·2026-10-10 19:56 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 918
  • Teamgemiddelde: 976 tegen 1020.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 928
Isengard·3 versus 3 NM·00:38:48·2026-10-10 17:41 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 923
  • Teamgemiddelde: 905 tegen 987.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -5.
  • Rating achteraf: 918
Isengard·3 versus 3 NM·00:30:30·2026-10-09 12:47 UTC
LBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 930
  • Teamgemiddelde: 1025 tegen 1068.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:49·2026-10-09 10:50 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 940
  • Teamgemiddelde: 1048 tegen 1009.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Verlies: -10.
  • Rating achteraf: 930
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:06·2026-10-09 10:24 UTC
LBFME1MirkwoodZo is het berekend
  • Rating vooraf: 904
  • Teamgemiddelde: 945 tegen 1052.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -3.
  • Rating achteraf: 901
Isengard·2 versus 2·00:07:46·2026-10-09 10:10 UTC
LBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 948
  • Teamgemiddelde: 977 tegen 997.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 940
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:50·2026-10-08 15:54 UTC
WBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 947
  • Teamgemiddelde: 1192 tegen 1013.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +1.
  • Rating achteraf: 948
Isengard·3 versus 3 NM·00:11:27·2026-10-08 15:27 UTC