← Home

Odrian

📍 Unknown
Porównaj statystyki

POZIOM

Poziom 35 700 / 10 000 XP
4 300 XP do poziomu 4
POZIOMY FRAKCJI
Isengard
BFME1GŁÓWNA
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1

OSTATNIE 5 SEZONÓW

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NAJLEPSZY
#1111
#1111
Sezon 2
951 pkt
3W / 9P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NAJLEPSZY
#942
#942
Sezon 2
890 pkt
5W / 24P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NAJLEPSZY
#925
#925
Sezon 2
926 pkt
14W / 27P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
2W 0L, 100% over 2 games
Aranruth
1W 4L
20%
Arnor
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Arnor & f0rnost & Odrian
3W 1L
75%
fakamaka & Odrian & radju9698
2W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
ElDictador & Escu & Laetus77
2W 0L
100%
Arnor & f0rnost & radju9698
0W 2L
0%
63 więcej, dla wspierających
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

With and against

To bonus wspierającego
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Udun IIJak to obliczono
  • Ranking przed: 896
  • Średnia drużyny: 938 przeciw 1001.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -6.
  • Ranking po: 890
Isengard·2 versus 2·00:17:06·2026-10-11 08:09 UTC
LBFME1Nurn NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 928
  • Średnia drużyny: 1006 przeciw 1137.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -2.
  • Ranking po: 926
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:39·2026-10-10 20:07 UTC
LBFME1Far Harad 2.22Jak to obliczono
  • Ranking przed: 901
  • Średnia drużyny: 957 przeciw 1032.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -5.
  • Ranking po: 896
Isengard·2 versus 2·00:05:39·2026-10-10 19:56 UTC
WBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 918
  • Średnia drużyny: 976 przeciw 1020.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Wygrana: +10.
  • Ranking po: 928
Isengard·3 versus 3 NM·00:38:48·2026-10-10 17:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 923
  • Średnia drużyny: 905 przeciw 987.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -5.
  • Ranking po: 918
Isengard·3 versus 3 NM·00:30:30·2026-10-09 12:47 UTC
LBFME1Nurn NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 930
  • Średnia drużyny: 1025 przeciw 1068.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:49·2026-10-09 10:50 UTC
LBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 940
  • Średnia drużyny: 1048 przeciw 1009.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Przegrana: -10.
  • Ranking po: 930
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:06·2026-10-09 10:24 UTC
LBFME1MirkwoodJak to obliczono
  • Ranking przed: 904
  • Średnia drużyny: 945 przeciw 1052.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -3.
  • Ranking po: 901
Isengard·2 versus 2·00:07:46·2026-10-09 10:10 UTC
LBFME1Nurn NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 948
  • Średnia drużyny: 977 przeciw 997.
  • Wyrównany mecz.
  • Przegrana: -8.
  • Ranking po: 940
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:50·2026-10-08 15:54 UTC
WBFME1South Rhun NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 947
  • Średnia drużyny: 1192 przeciw 1013.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Wygrana: +1.
  • Ranking po: 948
Isengard·3 versus 3 NM·00:11:27·2026-10-08 15:27 UTC