← Home

Seeadler

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 411 600 / 20 000 XP
8 400 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Men
RotWK
Angmar
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
996
ELO
#375
0W 1L · 0%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
980
ELO
#1323
1W 4L · 20%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#704
#704
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#325
#325
Sezóna 2
1 000 b.
1V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#933
#933
Sezóna 2
919 b.
6V / 25P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#451
#451
Sezóna 2
958 b.
0V / 6P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#426
#426
Sezóna 2
949 b.
2V / 31P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Arnor
2W 0L, 100% over 2 games
Tiger6
2W 2L
50%
Didar
1W 3L
25%
Played with
Record in each line-up.
Qwerwwewqq & Salussa & Seeadler
0W 2L
0%
Cruzificador & RepublikaSrpksa & Seeadler
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 3L
0%
ArGeNtInO & DreddyMG & PvtCowboy & Tomi
0W 2L
0%
71 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 923
  • Průměr týmu: 972 proti 1070.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 919
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:47·2026-10-31 19:45 UTC
LBFME1FFA Crossroads IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 951
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1031. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 949
Isengard·FFA·00:31:58·2026-10-31 19:30 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 929
  • Průměr týmu: 956 proti 1016.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:29:50·2026-10-22 21:43 UTC
LBFME1ForlindonJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 953
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1046. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 951
Isengard·FFA·00:13:58·2026-10-22 20:00 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 931
  • Průměr týmu: 929 proti 1057.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 929
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:00·2026-10-22 19:43 UTC
LBFME1BelfalasJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 954
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1076. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 953
Isengard·FFA·00:38:48·2026-10-22 19:20 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 932
  • Průměr týmu: 963 proti 1182.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 931
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:49·2026-10-22 18:59 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 933
  • Průměr týmu: 975 proti 1260.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 932
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:38·2026-10-22 18:31 UTC
LBFME1FFA Wold 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 956
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1033. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 954
Isengard·FFA·00:28:22·2026-10-21 20:43 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 942
  • Průměr týmu: 996 proti 1004.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 933
Isengard·3 versus 3 NM·00:30:03·2026-10-19 22:07 UTC