← Home

Seeadler

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 411.600 / 20.000 XP
Nog 8.400 XP tot niveau 5
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1HOOFD
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Men
RotWK
Angmar
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
996
ELO
#378
0W 1L · 0%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
980
ELO
#1331
1W 4L · 20%

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#704
#704
Seizoen 2
991 ptn
0W / 1V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#325
#325
Seizoen 2
1.000 ptn
1W / 1V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#933
#933
Seizoen 2
919 ptn
6W / 25V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#451
#451
Seizoen 2
958 ptn
0W / 6V
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
BESTE
#426
#426
Seizoen 2
949 ptn
2W / 31V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Arnor
2W 0L, 100% over 2 games
Tiger6
2W 2L
50%
Didar
1W 3L
25%
Played with
Record in each line-up.
Qwerwwewqq & Salussa & Seeadler
0W 2L
0%
Cruzificador & RepublikaSrpksa & Seeadler
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 3L
0%
ArGeNtInO & DreddyMG & PvtCowboy & Tomi
0W 2L
0%
nog 71, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Near Harad NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 923
  • Teamgemiddelde: 972 tegen 1070.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 919
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:47·2026-10-31 19:45 UTC
LBFME1FFA Crossroads IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 951
  • Ieder voor zich, gewaardeerd tegen 1031. Elke tegenstander telt apart.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 949
Isengard·FFA·00:31:58·2026-10-31 19:30 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 929
  • Teamgemiddelde: 956 tegen 1016.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -6.
  • Rating achteraf: 923
Isengard·3 versus 3 NM·00:29:50·2026-10-22 21:43 UTC
LBFME1ForlindonZo is het berekend
  • Rating vooraf: 953
  • Ieder voor zich, gewaardeerd tegen 1046. Elke tegenstander telt apart.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 951
Isengard·FFA·00:13:58·2026-10-22 20:00 UTC
LBFME1Gorgoroth NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 931
  • Teamgemiddelde: 929 tegen 1057.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 929
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:00·2026-10-22 19:43 UTC
LBFME1BelfalasZo is het berekend
  • Rating vooraf: 954
  • Ieder voor zich, gewaardeerd tegen 1076. Elke tegenstander telt apart.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 953
Isengard·FFA·00:38:48·2026-10-22 19:20 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 932
  • Teamgemiddelde: 963 tegen 1182.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 931
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:49·2026-10-22 18:59 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 933
  • Teamgemiddelde: 975 tegen 1260.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 932
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:38·2026-10-22 18:31 UTC
LBFME1FFA Wold 2.22Zo is het berekend
  • Rating vooraf: 956
  • Ieder voor zich, gewaardeerd tegen 1033. Elke tegenstander telt apart.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 954
Isengard·FFA·00:28:22·2026-10-21 20:43 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 942
  • Teamgemiddelde: 996 tegen 1004.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 933
Isengard·3 versus 3 NM·00:30:03·2026-10-19 22:07 UTC