← Home

wiin

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 24 240 / 5 000 XP
760 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Isengard
RotWK
Mordor
RotWK
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 3 versus 3
1009
ELO
#44
1W 0L · 100%
RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
958
ELO
#966
2W 8L · 20%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
865
ELO
#1861
1W 21L · 5%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#900
#900
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#911
#911
Sezóna 2
930 b.
4V / 16P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#896
#896
Sezóna 2
945 b.
0V / 9P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#202
#202
Sezóna 2
996 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#298
#298
Sezóna 2
993 b.
0V / 3P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
VeIen
1W 0L, 100% over 1 games
Squishy
0W 4L
0%
isildur30
1W 1L
50%
Played with
Record in each line-up.
isildur30 & wiin
1W 1L
50%
VeIen & wiin
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
OGHutch & Puppet_Master99 & The_GRT9
0W 2L
0%
Belzoj & X_Strider_X456
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LRotWKThe CrossroadsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 962
  • Průměr týmu: 969 proti 1057.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 958
Isengard·2 versus 2·00:05:30·2026-10-03 23:19 UTC
LRotWKBrandy HillsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 870
  • Hodnocení soupeře: 953.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 865
Isengard·1 versus 1·00:11:51·2026-10-03 19:20 UTC
LRotWKRiver RunningJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 971
  • Průměr týmu: 981 proti 985.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 962
Mordor·2 versus 2·00:18:56·2026-10-03 18:13 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 955
  • Průměr týmu: 981 proti 907.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 945
Isengard·3 versus 3 NM·00:27:48·2026-10-03 15:22 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 965
  • Průměr týmu: 963 proti 897.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 955
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:06·2026-10-03 15:02 UTC
LBFME1Udun IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 939
  • Průměr týmu: 1006 proti 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 930
Isengard·2 versus 2·00:13:14·2026-10-03 14:45 UTC
LBFME1HarlondJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 940
  • Průměr týmu: 1008 proti 1154.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 939
Isengard·2 versus 2·00:03:48·2026-10-03 14:38 UTC
WBFME1Osgiliath IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 932
  • Průměr týmu: 1056 proti 1039.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 940
Isengard·2 versus 2·00:15:17·2026-10-02 22:06 UTC
LBFME1FFA BucklandJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1072. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·FFA·00:18:52·2026-10-02 21:45 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 935
  • Průměr týmu: 1006 proti 1113.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 932
Isengard·2 versus 2·00:07:56·2026-10-02 16:08 UTC