← Home

Esvagt Baldur

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 37 200 / 10 000 XP
2 800 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#533
#533
Sezóna 2
992 b.
3V / 4P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#765
#765
Sezóna 2
975 b.
2V / 7P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#966
#966
Sezóna 2
880 b.
24V / 63P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#259
#259
Sezóna 2
993 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
3W 0L, 100% over 3 games
Biedzia
2W 23L
8%
Lord Ziggy
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Biedzia & Esvagt Baldur & LITTO
1W 1L
50%
Bali & Biedzia & Esvagt Baldur
0W 2L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
A L S y A f & abod & RONY
1W 1L
50%
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 2L
0%
69 more, for supporters
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

This is a supporter perk
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.7% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 881
  • Průměr týmu: 910 proti 1146.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 880
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:56·2026-10-06 21:54 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 889
  • Průměr týmu: 942 proti 968.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 881
Rohan·3 versus 3 NM·00:30:49·2026-10-06 19:52 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 886
  • Průměr týmu: 1056 proti 942.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +3.
  • Hodnocení potom: 889
Rohan·3 versus 3 NM·00:08:29·2026-10-06 12:48 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 887
  • Průměr týmu: 884 proti 1058.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 886
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:57·2026-10-06 11:20 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 890
  • Průměr týmu: 981 proti 1098.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 887
Rohan·3 versus 3 NM·00:24:49·2026-10-06 08:35 UTC
WBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 881
  • Průměr týmu: 1029 proti 1035.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 890
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:02·2026-10-05 19:23 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 882
  • Průměr týmu: 895 proti 1151.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 881
Rohan·3 versus 3 NM·00:06:20·2026-10-05 17:47 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 883
  • Průměr týmu: 913 proti 1157.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 882
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:36·2026-10-05 13:57 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 887
  • Průměr týmu: 940 proti 1040.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 883
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:59·2026-10-05 13:32 UTC
LBFME1Fields of Edhellond NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 997 proti 1032.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·4 versus 4 NM·00:28:02·2026-10-04 18:22 UTC