← Home

Esvagt Baldur

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 37.200 / 10.000 XP
Nog 2.800 XP tot niveau 4
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1HOOFD
Rohan
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#533
#533
Seizoen 2
992 ptn
3W / 4V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#765
#765
Seizoen 2
975 ptn
2W / 7V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#966
#966
Seizoen 2
880 ptn
24W / 63V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#259
#259
Seizoen 2
993 ptn
0W / 1V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheDreamer
3W 0L, 100% over 3 games
Biedzia
2W 23L
8%
Lord Ziggy
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Biedzia & Esvagt Baldur & LITTO
1W 1L
50%
Bali & Biedzia & Esvagt Baldur
0W 2L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
A L S y A f & abod & RONY
1W 1L
50%
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 2L
0%
nog 69, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 881
  • Teamgemiddelde: 910 tegen 1146.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 880
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:56·2026-10-06 21:54 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 889
  • Teamgemiddelde: 942 tegen 968.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 881
Rohan·3 versus 3 NM·00:30:49·2026-10-06 19:52 UTC
WBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 886
  • Teamgemiddelde: 1056 tegen 942.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +3.
  • Rating achteraf: 889
Rohan·3 versus 3 NM·00:08:29·2026-10-06 12:48 UTC
LBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 887
  • Teamgemiddelde: 884 tegen 1058.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 886
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:57·2026-10-06 11:20 UTC
LBFME1Lossarnach NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 890
  • Teamgemiddelde: 981 tegen 1098.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -3.
  • Rating achteraf: 887
Rohan·3 versus 3 NM·00:24:49·2026-10-06 08:35 UTC
WBFME1Dead Marshes NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 881
  • Teamgemiddelde: 1029 tegen 1035.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 890
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:02·2026-10-05 19:23 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 882
  • Teamgemiddelde: 895 tegen 1151.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 881
Rohan·3 versus 3 NM·00:06:20·2026-10-05 17:47 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 883
  • Teamgemiddelde: 913 tegen 1157.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 882
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:36·2026-10-05 13:57 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 887
  • Teamgemiddelde: 940 tegen 1040.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 883
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:59·2026-10-05 13:32 UTC
LBFME1Fields of Edhellond NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 997 tegen 1032.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 993
Isengard·4 versus 4 NM·00:28:02·2026-10-04 18:22 UTC